Jak si zařídit bydlení v malém prostoru

Jak si zařídit bydlení v malém prostoru

Zcela jistě největší výhodou mobilních domů je, že nevyžadují stavební povolení, ušetří vám to tak nejméně jedno zdlouhavé kolečko po úřadech. Kromě toho jsou konstrukce domů velmi odolné, funkční, designové, udržitelné a moderní. Jak ale do tak malého prostoru nahustit vše, co ke svému bydlení potřebujete, chcete? Odpověď na vaši otázku se dočtete v tomto článku.

Mobilní domy

Nabízíme mobilní domy špičkové kvality.

Malé vzhledem, velké potenciálem

Aby dům vypadal útulně a zároveň prostorně, doporučujeme do jeho stavby zakomponovat velká okna, aby do místností proudilo co největší množství denního, přirozeného světla. Nezapomeňte také na kvalitní zateplení, aby do vašeho útulného království zbytečně netáhlo. To považujeme za jeden z nejdůležitějších kroků. Při výmalbě volte především světlé barvy, ty mají schopnost interiér zvětšit alespoň opticky. Tmavé barvy naopak místnosti zmenšují, proto se jim, pokud je to možné, spíše vyvarujte.

Myslete na kvalitu, nikoliv na kvantitu

U mobilních domků je možné vystavět i miniaturní půdu, která skvěle poslouží jako útulné místo na přespávání, anebo jako úschovna nadbytečných věcí. Ušetříte tím spoustu cenného místa, které můžete využít daleko efektivněji. Nechcete-li si nechat vystavět půdu a přemýšlíte, jak jinak by se dalo ušetřit místo, tak je pro vás skvělým východiskem rozkládací gauč. Dbejte ale na jeho důkladný výběr, aby vás po pár nocích nebolela záda, v tomto případě je kvalita opravdu důležitá, nemyslete proto pouze na ušetření místa, ale hlavně berte ohled na vaše zdraví.

A jak můžete vylepšit svoji kuchyň?

Další vychytávkou, tentokrát v kuchyni, je lednička zabudovaná pod pultem, ta volně stojící by opět zabírala příliš prostoru. Místo toho si zde umístěte například televizi, ta při dlouhých podzimních večerech určitě přijde vhod. Při troše snahy se do mobilního domku dá vtěsnat téměř vše, co najdeme v klasickém rodinném domku, jenom je k tomu potřeba trochu více představivosti.

Pokud nejste otrkaní stavitelé, neostýchejte se a obraťte se na profíky z firmy Mobilní domy. Kromě dlouholeté tradice nabízejí poradenskou činnost, kterou osobně velmi doporučujeme. Jistotou vám tak bude stavba, která zcela přesně odpovídá vaším nejtajnějším představám a přáním. Zaměstnanci z Mobilních domů hlídají průběh stavby, aby byl proces co nejrychlejší a nejsnadnější pro všechny zúčastněné strany. Výsledkem bude kvalitní, vkusný, zkrátka dokonalý dům pro vás a vaši rodinu. Tak na co ještě čekáte, budoucnost je před vámi.