Reference

Reference Reference
Manželé Sedlářovi, Brno

S manželkou jsme se dlouhou dobu rozmýšleli, jaký dům bude pro nás tou nejlepší volbou. Chtěli jsme samozřejmě všechno podle svých představ a to nemluvím o designu celé stavby. Narazili jsme na stavební firmu Mobilní domy, kde nás zaujal nejen projekt, ale také cena za realizaci a příjemný personál. Vše jsme si domluvili, včetně výkresové dokumentace, detailů až po samotnou realizaci a za několik týdnů se už můžeme konečně nastěhovat. Takže všem doporučujeme.

Reference Reference
Jan Forejt, Kuřim

Pokud hledáte spolehlivou stavební firmu, která by postavila váš vysněný dům, tak můžu doporučit firmu Mobilní domy. Chtěl jsem nejen pro sebe, ale hlavně pro rodinu vlastní bydlení, které nám umožní žít ve svém. Ttao stavební firma nám navrhla dům, který splňuje nízkoenergetické požadavky a také zajistila i financování stavby. Dům je podle našich představ, máme plno místa a již nějakou dobu si s rodinou dáváme snídani na malé přilehlé terase, kterou jsme si moc přáli.

Reference Reference
Jana Motyková, Brno

Chtěli jsme s manželem něco neobvyklého, ale přitom dokonalého pro náš život, bydlení je pro každého jistě prioritou a tak stavba vlastního domu a k tomu nízkoenergetického od firmy Mobilní domy nás přivedla na skvělý nápad, jak realizovat náš sen. Velmi nás totiž také překvapilo, že v ceně je zahrnuto také vnitřní vybavení, které u mnohých jiných nívrhů jiných stavebních firem tak trochu chybí. Profesionální jednání a zajištění financování bylo v tomto případě samozřejmostí.

Reference Reference
Manželé Soukupovi, Blansko

Vzhledem k tomu, že pro každého je v současné době důležitým faktorem číslo jedna zřejmě bydlení, i my jsme se rozhodli bydlet ve vlastním. Třicet let jsme bydleli v družstevním bytě a nakonec jsme se rozhodli právě pro realizaci domu od firmy Mobilní domy, kde nám ochotně a rádi poradili nejen s výběrem vhodné varianty domu, ale také s financováním a výběrem vhodné lokality. Co nás překvalipo je, že tyto domy mohou být dokonce na kolečkách, takže pokud by se nám po letech prostě přestalo na jednom místě líbit, jednoduše bychom si dům s trochou nadsázky přesunuli jinam. A navíc nemusíme shánět stavební povolení.

Reference Reference
Monika Tesařová, Podolí u Brna

Mobilní domy je firma, která nabízí realizaci skvěle řešených domů na kolech. Realizace je díky zkušenostem, co firma má na úrovni, cena je přijatelná a co víc, nám se to velice zamlouvá, protože sice už domeček postavený máme, ale když se rozhodneme žít někde jinde, nemusíme shánět bydlení, což je jednou z velkých výhod. Každopádně máme nízkoenergetický domeček, který jsme si přáli a po všech stránkách nám vyhovuje.

Reference Reference
Petr a Tamara Kopečkovi, Brno

Nové bydlení je vždycky krok do neznáma, ale my jsme se s manželem rozhodli pro dokonalé vlastní bydlení trochu jinak. Domy jsou postaveny z různých materiálů, ale stojí pevně na zemi. Vzhledem k tomu, že jsme odjaživa cestovatelé, nabídka stavební firmy Mobilní domy nás přivedla na skvělou myšlenku, pořídit si vlastní dům na kolech. Umožńuje nám to cestovat a přitom nemusíme zdlouhavě hledat ubatování. Dům je navíc nízkoenergetický a v Holandsku, kam se chystáme, chceme zůstat daleko delší dobu než jen měsíc.

Reference Reference
Zdena Hladká, Kojetín

Chtěla jsem si pořídit vlastní dům. Hrozně dlouho jsem o tom přemýšlel, ale pořád se mi nezamlouvalo nic, co by mi opravdu vyhovovalo. Až jsem narazila na firmu Mobilní domy, která měla pro mě jasné řešení. Takže jsem si domluvila schůku, ze které jsem odcházela opravdu nadšená. Zajistili mi také financování, vybavení domu mám v ceně a nejvíc se těším na odpolední posezení na malé terase, která je jeho součástí. Co se mi ale líbí nejvíc je to, že nepotřebuji pro stavbu mobilního domu stavební povolení, což jsem vůbec nevěděla.

Reference Reference
Ondra Janíček, Tvarožná

Mobilní dům je vždycky tak trochu záhada, ale dnes to opravdu jde. Sám jsem se o tom přesvědčil a firma Mobilní domy mi nabídla skvělé řešení pro mne a mou přítelkyni. Projekt domu vypadá skvěle, líbí se mi dispoziční řešení, dům je nízkoenergetický, je zde možnost také vybavení, což u jiných stavebních firem možné není a navíc je jak už název napovídá mobilní. Zřejmě to nevyužiju, ale nemusím mít stavební povolení a to se mi líbí. Každopádně jsem po všech stránkách spokojený.

Reference Reference
Petra a Milan Semerádovi, Brno

Dlouho jsme uvažovali o malém domečku, který by byl přesně podle našich představ. Mobilní domy nám nabídli řešení, které nás opravdu zaujalo. Projekt bl podle představ, velikostně nám to také moc vyhovuje, navíc jsme se domluvili na vnitřním vybavení, financování a dokonce je tu možnost mít dům na kolech. A komu se to poštěstí, že jo? Každopádně jsme z projektu nadšeni a už se těšíme, až se co nevidět nastěhujeme.

Reference Reference
Marek Smetana, Šlapanice

I když nebyl tohle zrovna náš sen, přece jenom jsme se rozhodli pro stavbu takového malého mobilního domečku, jaký nám nabídla firma Mobilní domy. Pro nás tři, tedy mě, manželku a syna, těch 12 metrů na délku a 4 metry našířku úplně postačily a firma nám pomohla také s financováním, což je jistě velké plus. Co mě mile překvapilo, je fakt, že díky tomu, že jde v podstatě o mobilní dům, nemuseli jsme se zdržovat na úřadech se stavebním povolením.

Reference Reference
Kamil Sněhota, Blansko

Vlastní bydlení je jistě snem každého člověka a tak jsme se i já chtěl přiřadit k těm šťastlivcům, který mají svůj dům. Mobilní domy jsem objevil na doporučení a velmi mile překvapilo nejen profesionální jednání, ale také návrh projektové dokumentace, cenová nabídka a rozsah vybavení, které jsem chtěl. Dnes mám malý domek, který je nízkoenergetický, má malou terasu a dokonce i kola. Takže až mě to tady jednou přestane bavit, seberu si svých pár švestek a domek a přesunu se prostě dál.

Reference Reference
Ota a Marcela Jonáškovi, Zlín

S manželkou už delší dobu sháníme firmu, která by nás oslovila nabídkou svých služeb v oblasti stavby domu. Mobilní domy jsme objevili náhodou. Zajímal nás totiž projekt, který není zrovna tradiční, ale velice se nám zamlouval. Profesionální jednání bylo na úrovni a nabídka také byla podle našeho přání. Takže jsme přistoupili na všechny podmínky a oni zase na naše požadavky, máme sice malý domek, ale nám stačí a navíc se nám líbí i to, že má kolečka. Jsou schovaná, ale i tak máme něco co není zrovna obvyklé. Také se nám zamlouvá terasa, na které jsme si zvykli snídat. Jsme moc spokojeni.

Reference Reference
Martin a Jana Doležalovi, Brno

Máme nízkoenergetický domek, který je přesně podle našich představ, i když ze začátku jsme měli mírné obavy, jestli to bude fima stíhat a udělá to tak, jak jsme si opravdu představovali. Měli jsme tendenci furt s manželkou nějak stavbu kontrolovat a chtěli jsme to mít pod kontrolou. Nakonec se ukázalo, že jsme se obávali zbytečně. Všechno proběhlo v naprostém pořádku, máme malý domek, který nám vyhovuje a co víc máme ho dokonce na kolečkách, a kdo se tím může pochlubit? Takže za nás určitě spokojenost.

Reference Reference
Pavel Javůrek, Rousínov

Asi nejvíc mě zajímali všechny možnosti financování, které mi firma nabízela. Přece jen to není na několik týdnu, že jo. Naštěstí mi nabídli opravdu skvělé řešení a tak jsme se domluvili na projektu. Dost mě i překvapilo, že nemusím mít stavební povolení, ale u mobilních domů to prý tak je. Každopádně mám teď projekt na stavbu mého vlastního domu a co nevidět se bude stavět. Líbí se mi taky, že můžu sám dohlížet na stavbu, tak proč si to nepohlídat, že jo. A to, že jde o dům na kolech je taky dobré vědět, protože se třeba na stará kolena rozhodnu přestěhovat a výhodou je, že nemusím shánět bydlení.

Reference Reference
Marta Stará, Brno

No pokud hledá někdo zvláštní a přitom dokonalý ajedinečný nízkoenergetický dům, tak můžu doporučit Mobilní domy. Tady mi nabídli všechno, co jsem dlouho hledala, tedy své vlastní bydlení, nízkoenergetický dům, dům podle mých představ, ne moc veliký, ale zase ne moc malý, s vybavením a ještě něco navíc. Dům má totiž kolečka, takže když se rozhodnu, že se přestěhuju k rodičům na Šumavu, tak se tam jednoduše přestěhuju a nemusím zdlouhavě shánět bydlení a to je výhoda ne?